Leden 2013

Oblíbené

31. ledna 2013 v 22:48 | ⊱Wᶒᵰdişeęҡ⊰ |  Oblíbené

X

Série || Kapitolové povídky

31. ledna 2013 v 22:36 | ⊱Wᶒᵰdişeęҡ⊰ |  Série

Povídky

31. ledna 2013 v 22:27 | ⊱Wᶒᵰdişeęҡ⊰ |  Povídky


Jednorázové

Vaše příběhy


Autorka || Já, já, já jenom já

11. ledna 2013 v 21:07 | ⊱Wᶒᵰdişeęҡ⊰ |  Autorka
Ahoj,
jmenuji se Vendula a vítám Tě na mém blogu. Můj blog je zaměřen na povídky a recenze blogů, knih a spisovatelů, kteří na mě nějakým způsobem udělali dojem, nebo mě zkrátka zaujali. Po dlouhém přemýšlení a přemlouvání jsem se nakonec odhodlala na psaní své povídky. Ve škole - především holky a jeden skvělý kamarád - píší také povídky, vlastně, děkuji, že jste mě k tomu motivovali. Nejprve jsem se chtěla vrhnout na psaní - spíše dopsání - své série Čarodějky - Nenávist, ale nakonec jsem se na to 'vykašlala. Tento příběh měl být fantasy, o tom, že občas nás některé věci dost nemile překvapí. Ale nakonec jsem se rozhodla pro psaní něčeho úplně jiného - Overload (v překladu něco jako to, co už je i na nás příliš).
Jak už jem zmínila, jmenuji se Vendula. Hodně lidí mi říká Vendy, nebo Wendy, ale nesnáším, když mi někdo říká Vendo.! Má přezdívka - Wendiseek - suchá a obyčejná byla po dlouhém, ustavičném a naprosto vyčerpávajícím přemýšlením a šrotováním v mé kebuli vylepšena na ⊱Wᶒᵰdişeęҡ⊰.
Bloguju už zhruba 6 let a tento blog přežil snad i konec světa.. Tenhle starouš začínal jako obyčejný "bloghísek", přešel přes normální deník a grafický blog, a nakonec je tu verze 4.0.0, aneb povídky/série.
Jsem normální blázen, tak jako každý jiný. Je mi -náct, nebudu říkat kolik přesně, ale do plnoletosti mi chybí ještě nějaký ten pátek. :)) Mám doma dvě bláznivé kočičky, jednu starší - Kofinku, a jednoho ani ne ročního kocourka Salema (podle Sabriny, mladé čarodějnice).

Na fotkách jsou moje zlatíčka :33

Co se týče mých zálib, jsou to především knihy, filmy a hudba. Knihy - fantasy, některé romány a rozhodně kraviny, které najdete na TOMTO blogu. :DD :))


↓ Všechno, co se týká mě - Aktuality, moje kecy atd. najdete zde ↓

Já, já, já jenom já.

S láskou, Wen^^

Lorem Ipsum

11. ledna 2013 v 18:47 | ⊱Wᶒᵰdişeęҡ⊰
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac molestie enim. Maecenas elementum sem vel lectus posuere sed gravida est sagittis. Nulla semper risus sagittis magna eleifend placerat. Sed a justo lacus. Vivamus scelerisque dignissim erat in adipiscing. Quisque metus leo, commodo eget tincidunt vitae, egestas vel sem. Aliquam erat volutpat. Morbi sagittis scelerisque purus, id luctus dolor tempor ut. Vivamus scelerisque eleifend odio, a sollicitudin dui hendrerit sit amet. Nulla et placerat sapien. Fusce scelerisque tellus et ipsum aliquet dignissim. Aenean at ultrices orci. Curabitur a libero sed leo feugiat dictum ut a nibh. Suspendisse potenti.
Sed faucibus rhoncus orci vitae dignissim. Nulla eu purus ac mauris ultricies ullamcorper ac vestibulum arcu. Quisque elementum dapibus luctus. Duis interdum condimentum augue a consectetur. Integer nec felis vitae lacus rutrum dapibus. Sed pellentesque augue sed turpis elementum consectetur. Phasellus ligula nunc, lobortis ac porttitor vel, pharetra non est. Donec egestas vestibulum congue. Vestibulum ullamcorper diam nec tortor volutpat venenatis. Suspendisse gravida congue facilisis. Nulla et nisi dolor.
Ut lectus ligula, imperdiet quis mollis vel, rutrum nec mi. Integer posuere urna enim, eget interdum odio. Donec purus velit, elementum a suscipit sed, vehicula vitae libero. Proin vitae sapien libero. Integer placerat ornare gravida. Donec congue viverra orci, non sollicitudin lorem vehicula eu. Pellentesque sed tellus velit, nec congue magna.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse aliquam magna sed eros convallis mollis. Morbi luctus hendrerit adipiscing. Praesent eu leo enim. Cras id mollis ligula. Pellentesque molestie rutrum nunc, non molestie mauris accumsan eu. In hac habitasse platea dictumst. Duis enim libero, iaculis ut euismod non, pharetra et augue. Nulla facilisi. Donec tristique adipiscing turpis et scelerisque.
Duis a rhoncus sem. Nullam nisi lectus, porttitor eu feugiat eget, lacinia in felis. Vestibulum et tellus nisi, vel cursus urna. Quisque velit lorem, convallis nec porta at, accumsan at arcu. Duis ullamcorper egestas accumsan. Donec ut mi quis magna molestie aliquam ut ac nulla. Maecenas aliquet consequat nisi vitae pellentesque. Proin in lectus non leo suscipit accumsan. Nulla facilisi.